Dzień Głośnego Czytania

01 lutego 2024 Dzień Głośnego Czytania

23 października obchodziliśmy Szkolny Dzień Głośnego Czytania. Na zaproszenie biblioteki szkolnej, uczniom klasy II i III opowiadanie „Magiczny Dom” Bogusia Janiszewskiego przeczytała pani dyrektor Agata Sadowska – Nędza oraz pani Agata Pochanke, bibliotekarka Biblioteki Publicznej w Wijewie. Z kolei najmłodszym, naszym pierwszakom, na pierwszej wizycie w bibliotece szkolnej opowiadanie przeczytałam ja. Uczniowie okazali się fantastycznymi słuchaczami, gdyż na koniec znali odpowiedź na każde pytanie.

Dziękuję zaproszonym gościom za poświęcony czas i emocjonalne przeczytanie bajki.