Dla ucznia

Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne

Rodzicu! Uczniu!

Jeśli potrzebujesz pomocy w sferze emocjonalnej, umysłowej lub społecznej, pamiętaj, że możesz uzyskać ją w pierwszej kolejności, rozmawiając z wychowawcą klasy lub pedagogiem szkolnym

tel. szkoły: 65 5494082;
adres e-mail: pomoc_pedagoga_brenno@wp.pl

Ponadto uprzejmie przypominamy, iż Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rydzynie oferuje również wsparcie psychologiczno-pedagogiczne.

Zainteresowany uzyska bezpośrednią telefoniczną poradę od specjalisty poradni w godzinach 8.00 – 13.00 pod numerem 65 5380055.

Można też zadzwonić na telefon wsparcia dla dzieci i młodzieży oraz rodziców w godzinach 8.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku: 661 769 569

• Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12
  • Opieka psychologa, psychoterapeuty dla dzieci i młodzieży w Lesznie

Bezpłatna opieka psychologów, terapeutów dla dzieci i młodzieży w ramach NFZ, bez skierowania.

Poradnia działa od dnia 22 marca 2021 r. i zaprasza do współpracy. Szczegóły pod linkiem strony poradni MEDICOR: