Informacje / Dokumentacja

• Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2019/2020 - otwórz
  • Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 - otwórz
  • Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 - otwórz

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 50 zł za każdego ucznia na rok

Wpłaty można dokonać u wychowawcy klasy lub w sekretariacie szkoły.

Ubezpieczenie NNW TUZ Ubezpieczenia na rok szkolny 2023/2024

Rada Rodziców Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Brennie na rok szkolny 2023/2024 wybrała ofertę ubezpieczenia NNW uczniów w firmie TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Niniejsze ubezpieczenie działa 24h/7 w domu, w życiu prywatnym, w szkole oraz na zajęciach sportowych.

Wpłaty na ubezpieczenie można dokonać u wychowawców klas.

Agent ubezpieczeniowy:

Anna Salij-Kaczkowska tel. 730 - 952 - 230