Tydzień zdrowia- sadzenie lasu

22 kwietnia 2024 Tydzień zdrowia- sadzenie lasu

W ramach Tygodnia zdrowia i Dnia Ziemi w naszej szkole dużo się dzieje. Uczniowie angażują się w wiele inicjatyw. Dnia 16 kwietnia uczniowie klasy 7 i 3z udali się do Leśnictwa Koczury na akcję sadzenia lasu. Uzbrojeni w łopaty i sadzonki przyczynili się do odnowy życia na naszej planecie. Następnie udali się do altanki ,,Na kisowni” w Brennie, aby po ciężkiej pracy odpocząć przy rozpalonym ognisku i zjeść pyszne kiełbaski.

Wszyscy miło spędzili czas, integrując się i wspólnie dbając o naszą planetę.