Zbiórka słodyczy dla dzieci Domu Dziecka w Sławie

27 marca 2024 Zbiórka słodyczy dla dzieci Domu Dziecka w Sławie

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że akcja Szkolnego Koła Wolontariatu „Młodzi Pomagacze” - "Zostań Zajączkiem" zakończyła się niezwykłym sukcesem. Dzięki zaangażowaniu naszych wspaniałych darczyńców udało nam się zebrać imponującą ilość słodyczy, które trafiły do dzieci przebywających w Domu Dziecka w Sławie przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 36.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę swoimi hojnymi darowiznami. Wasza życzliwość i otwarte serca sprawiły, że możemy wywołać uśmiech na twarzach wielu podopiecznych.

Dzięki Waszej pomocy zrealizowaliśmy nasze cele i udowodniliśmy, że wspólnymi siłami możemy dokonać wielkich rzeczy. Wasza hojność i dobroć stanowią prawdziwe źródło inspiracji dla nas wszystkich.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za Wasze wielkie serca oraz zaangażowanie w naszą akcję "Zostań Zajączkiem". Niech Wasza dobroć zawsze znajduje odzwierciedlenie w uśmiechach dzieci.